https://a.kolobrzeg.pl/wp-content/uploads/2015/03/tlo2.jpg

KOŁOBRZEG I CZAS WOLNY

Miasto Kołobrzeg, to miejsce, które gwarantuje Ci, że Twoje wakacje nad morzem nie sprowadzą się tylko do słonecznych i morskich kąpieli, ale także do przeżyć, które zapamiętasz na długo. Atrakcje turystyczne w Kołobrzegu to oferta bardzo bogata, różnorodna i aktualna przez cały rok. Polecamy przede wszystkim aktywny wypoczynek. Dla osób, które kochają wodę, czas wolny nad morzem to rejsy jachtami i kajakami oraz wędkarstwo morskie. Ponadto liczne baseny i parki wodne zapraszają w dni pochmurne i wieczorami. Kilka okolicznych stadnin koni czeka na miłośników hippiki. Wiele siłowni i klubów fitness zaopiekuje się rzeźbiarzami swego ciała. Wiele interesujących przeżyć dostarczy Ci park linowy, czy tor kartingowy. Miłośnicy tenisa mogą ćwiczyć na kilku kortach tenisowych. Nie ma chyba drugiego takiego miasta z tak licznymi i przepięknymi trasami rowerowymi. Zwolennicy 2 kółek mogą spędzić w siodełku cały urlop w Kołobrzegu.

Pamiętajmy również, że Kołobrzeg, to polska stolica SPA & Wellness. Takiego bogactwa oferty nie zaproponuje Wam żadne inne miasto w Polsce.

Wolne chwile możemy spędzić w różnorodnych placówkach kulturalnych, zwiedzając kołobrzeskie zabytki, pomniki lub odwiedzając muzea historyczne.

Wieczorami zapraszamy na często organizowane koncerty na żywo, a miłośników tańca do licznych dyskotek i klubów nocnych, gdzie możecie się bawić do białego rana.