https://a.kolobrzeg.pl/wp-content/uploads/2015/03/tlo2.jpg
KOŁOBRZEG - PERŁA BAŁTYKU

Kołobrzeg to największe uzdrowisko w Polsce posiadające trzy unikalne atuty: własne źródła wody mineralnej oraz leczniczej solanki, pokłady borowiny, a także bogate w jod – morskie powietrze. To również najpiękniejsze polskie uzdrowisko, którego sława sięga ponad 200 lat. Kto szuka zdrowia, wypoczynku oraz obcowania z historią i kulturą, znajdzie to wszystko właśnie tu.

 

W otoczonych zielenią sanatoriach, wzmacniają kondycje osoby z różnych stron Polski, Niemiec i Skandynawii.

 

W Kołobrzegu leczy się głównie choroby górnych dróg oddechowych i krążenia, choroby stawów, jak również zaburzenia przemiany materii.

KOŁOBRZEG Z BLISKA
Zapraszamy na wirtualny spacer po mieście – około 1000 panoram sferycznych
WIDOK Z KAMER
Poniżej możecie Państwo oglądnąć obraz on-line z kamerek internetowych rozmieszczonych w różnych lokalizacjach Kołobrzegu
FOTOGALERIE
Dzięki uprzejmości Wydawnictwa KAMERA w Kołobrzegu zapraszamy do oglądnięcia przepięknych zdjęć naszego miasta.
PRZYDATNE LINKI
Główną gałęzią lokalnej gospodarki jest działalność uzdrowiskowo-turystyczna. Do Kołobrzegu przyjeżdża się po zdrowie i wypoczynek – tu sezon trwa przez cały rok. Kto nie zna przyjemności „zimowego plażowania” powinien wybrać się tu zimą i porozmawiać ze spacerowiczami karmiącymi łabędzie czy z turystami – wędkarzami powracającymi z męskiej przygody na kutrze. Ale i latem nie można nudzić się w mieście, bo gdy rożnie temperatura rośnie też ilość atrakcji i możliwości, by złamać wakacyjne lenistwo.
Oficjalna informacja turystyczna miasta
Oficjalna strona miasta Kołobrzeg
Kołobrzeski serwis informacyjny
Regionalne Centrum Kultury
Miejski portal informacyjny
Panoramy Kołobrzegu